LIzglītojoša informācija par vakcīnām pamatizglītības un vidējās izglītības speciālistiem

A few hours
Beginner

Course details

Šis kurss ir izstrādāts kā palīgs pedagogiem, lai viņi klasē veicinātu izpratni par vakcīnām un palielinātu uzticēšanos tām. Kursā ir pieci moduļi, kuros tiek apgūtas lietpratēja zināšanas par zinātniskajām atziņām, kas ir vakcīnu izstrādes un darbības pamatā. Dalībnieki iegūs vērtīgu ieskatu vakcīnu izstrādes un apstiprināšanas regulējumā un drošības noteikumos valsts un ES līmenī un labāk sapratīs klīnisko pētījumu zinātnisko precizitāti, valstu vakcinācijas kalendārus un ieguvumus no vakcinācijas dažādos dzīves posmos. Turklāt kurss veicina izpratni par vakcīnām, ar zinātniskām atbildēm kliedējot izplatītus mītus par vakcināciju.

Šajā kursā pedagogi saņems tieši to informāciju un komunikācijas rīkus, kas viņiem nepieciešami, lai pamatskolu un vidusskolu audzēkņiem mācītu par vakcināciju.

Katrs kursa modulis ietver pirmstestu, izglītojošas videofilmas, pēctestu un skaidrojošu videofilmu skolēniem. Moduļi nav savstarpēji saistīti, un tos var apgūt jebkādā secībā.

Target audience

Pamatizglītības un vidējās izglītības speciālisti.

Learning objectives

  • Veidot vai nostiprināt zināšanas par vakcīnām un vakcināciju  
  • Veicināt izpratni un pozitīvu attieksmi  
  • Veicināt pamatskolu un vidusskolu skolēnu komunikācijas prasmes

Offered by

This content is offered by the European Commission. The European Commission is the European Union's politically independent executive arm. It is alone responsible for drawing up proposals for new European legislation, and it implements the decisions of the European Parliament and the Council of the European Union.

0 (0)

Schedule

  1. Sasveicināšanās
  2. 1. modulis. Kā vakcīnas darbojas un kas tās ir
  3. 2. modulis. Vakcīnu efektivitāte un drošums
  4. 3. modulis. Vakcinācija dažādos dzīves posmos
  5. 4. modulis. Valstu vakcinācijas kalendāri
  6. 5. modulis. Vakcīnneizlēmība un populāri mīti: patiesība vai izdomājums

Tags