Põhi- ja keskhariduse spetsialistide vaktsiiniteadlikkus

A few hours
Beginner

Course details

Kursus on õppevahend haridustöötajatele, et edendada klassis vaktsiiniteadlikkust ja suurendada usaldust vaktsineerimise suhtes. See koosneb viiest moodulist ning annab eriteadmisi vaktsiinide väljatöötamise ja toimimise aluseks olevast teadusest. Saate väärtuslikku teavet vaktsiinide väljatöötamist ja neile lubade andmist käsitlevate eeskirjade ja ohutuseeskirjade kohta riiklikul ja ELi tasandil, samuti hakkate paremini mõistma kliiniliste uuringute aluseks olevaid teaduslikke eesmärke, riiklikke immuniseerimiskavasid ja vaktsineerimise kasulikkust eri eluetappidel. Lisaks edendatakse kursusega vaktsiinialast pädevust, käsitledes vaktsineerimisega seotud levinud müüte ja pakkudes neile teaduslikke vastuseid.  

Selle kursuse abil saavad haridustöötajad sobival tasemel teabe- ja kommunikatsioonivahendid, et anda alg- ja keskkooliõpilastele vaktsineerimisalaseid teadmisi.  

Kursuse iga moodul sisaldab eeltesti, õppevideoid, lõputesti ja õpilastele mõeldud videoselgitust. Moodulid on eraldiseisvad ja neid saab läbida mis tahes järjekorras.

Target audience

Põhi- ja keskhariduse spetsialistid.

Learning objectives

  • Arendada või täiustada vaktsiinide ja vaktsineerimise alaseid teadmisi  
  • Edendada mõistmist ja positiivset suhtumist  
  • Arendada põhi- ja keskkooli õpilaste suhtlemisoskust

Offered by

This content is offered by the European Commission. The European Commission is the European Union's politically independent executive arm. It is alone responsible for drawing up proposals for new European legislation, and it implements the decisions of the European Parliament and the Council of the European Union.

0 (0)

Schedule

  1. Tervitus
  2. Moodul 1. Mis on vaktsiinid ja kuidas need toimivad
  3. Moodul 2. Vaktsiinide tõhusus ja ohutus
  4. Moodul 3. Vaktsineerimine erinevatel eluetappidel
  5. Moodul 4. Riiklikud immuniseerimiskavad
  6. Moodul 5. Vaktsiinikõhklus ja levinud müüdid: fakt või väljamõeldis

Tags