Tere tulemast eesti keele õppimise kogukonda!
See koht on loodud sinu jaoks. Saad siin pingevabalt eesti keelt harjutada ja küsida küsimusi, mida sa võib-olla mujal küsida ei julge. Samuti saad siin tutvuda teiste õppijatega, kes selle teekonna ette on võtnud.
Hindeid me siin ei pane. Oluline on harjutamine.
Esmalt võid end tutvustada. Ütle meile näiteks järgmist.
- Kes sa oled? (Piisab eesnimest ja sellest, kust sa pärit oled)
- Mis on su keeletase? Kas oled algaja (A1) või oskad keelt juba edasijõudnu (C1) tasemel?
- Mis motiveerib sind eesti keelt õppima? Kas soovid Eestis elada või oled lihtsalt huvitatud eesti kultuurist?
- Mis sulle kõige rohkem raskusi valmistab? Kas need on eesti keele 14 käänet või hoopis midagi muud?
Kirjuta täpselt nii hästi, kui praegu oskad. Võid seda teha nii eesti kui ka inglise keeles. Siin pole oluline täiuslikkus, vaid see, et harjutad.
Ootan sinuga tutvumist!Silver, OLS Community Manager