Zdravo!
Zovem se Loreta i ovdje na OLS forumu radim kao voditeljica zajednice za hrvatski jezik. Ovdje smo kako bismo zajedno učili te ne ocjenjujemo ničije znanje ni napredak. Slobodno se uključi, napiši poruku i predstavi nam se! Ovaj forum namijenjen je svima koji žele vježbati hrvatski jezik- bilo da si potpuni početnik ili ga već govoriš gotovo kao materinski. Zato klikni na gumb za odgovor i napiši nešto o sebi u ovoj temi.
Hi
My name is Loreta and I work as the Croatian community manager here on the OLS forum. We don't judge anyone's performance because we are learning the language together. So feel free to post a message and tell us about yourself. This forum is for you who want to practice Croatian and you can be a complete beginner or almost bilingual. So press the reply button and write about yourself in this thread. Let's start!
Loreta, OLS Community Manager – Croatian